Hotel Cristal Park to idealne miejsce dla organizacji przyjęcia weselnego. Dla naszych Gości oferujemy bardzo dużą przestrzeń przystosowaną do organizacji przyjęć i bankietów.
Mają Państwo możliwość skorzystania z elegancko urządzonej Restauracji Cristal, o powierzchni 380m², znajdującej się w czterogwiazdkowym hotelu.

W przypadku organizacji mniejszych przyjęć, zapraszamy również do Sal na I i II piętrze – które oprócz znakomitego wystroju zapewniają klimat odpowiedni do rangi wydarzenia.
Szef Kuchni wraz z zespołem zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta Młodej Pary oraz Gości. Zapraszamy do spotkania i degustacji wybranego menu.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy menu weselne w kilku wariantach.
Manager Gastronomii – profesjonalista w organizacji przyjęć, koordynuje przygotowania oraz przebieg uroczystości, może pomóc napisać scenariusz czy wesprzeć Młodą Parę w przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami czuwa wykwalifikowany i dyskretny personel.

Więcej zdjęć i informacji można znaleźć na stronie na Facebooku <<<<<

Hotel Cristal Park współpracuje z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ’ami, fotografami czy stylistami – chętnie rekomendujemy ich usługi naszym Gościom.

W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt:
Ewa Wielgus
tel:661 279 666
e-mail: hotel.dt@cristalpark.pl